Pogrom w derbowym sparingu!

W poniedziałek - pierwszy oficjalny dzień ferii o 10 Jamaican Buffalo zagrali sparing treningowy z drużyną "zza miedzy" - FC Cichociemnymi.

Mecz rozpoczął się po krótkim treningu oraz z lekkim opóźnieniem. Mimo braku jednego zawodnika w naszym zespole sędzia, którego nie było, zezwolił na grę jednego zawodnika mniej. Początek meczu to były piłkarskie szachy i badanie przeciwnika. Jednak potem do głosu doszły Bawoły. Trzy gole w pierwszej połowie strzelił Mateusz Manterys, z podań Patryka Jackowicza. Nasza obrona składająca się z Piotra Kaczora i Adriana Stępnika czyściła znakomitą większość piłek i nasi przeciwnicy, poza jedną akcją Patyka Seniora, nie mogli znaleźć sposobu na sforsowanie naszej obrony. Dobrze w bramce spisywał się Patryk Chlipała i wynik do przerwy brzmiał 3:1 dla nas. Po przerwie zaczął się festiwal strzelecki naszej drużyny! Rozpoczęło się od gola dla Cichociemnych, lecz potem pięć goli z rzędu wpakowali nasi piłkarze! Kolejne dwa gole dołożył Manteusz, jednego Bartek Pabian, Jackowicz oraz... Piotr Kaczor! Tak, Kaczor strzelił gola, a potem dołożył drugiego! Wykończył akcję Manterysa jak rasowy snajper! W międzyczasie piątego gola strzelił Mateusz. Później szło już gol za gol. Ostatnie dwie bramki to wyczyn Jackowicza, który wpakował piłkę z niemal zerowego kąta i Mateusza. Cichociemni grali praktycznie bez bramkarza od stanu 8:3, co jednak nie umniejsza naszego pogromu! Ostatecznie grali oni z przewagą jednego zawodnika. Antybohaterem meczu został okrzyknięty Kamil Patyk aka Senior, gdyż brał sobie wynik zbytnio do serca. BRAWO BAWOŁY!!!

GWIAZDKA CIAMCIARY - DUET MATEUSZ MANTERYS I PATRYK JACKOWICZ - brali udział przy 10 z 11 goli