Udany początek i trzy punkty w dobrym stylu!

Dzisiejszy mecz zakończył się zwycięstwem 3:1 nad drużyną FC Złoty Wiek! Po doskonałej grze naszego zespołu zdobywamy trzy punkty!

Debiut udał się wyśmienicie, zaczynając od pierwszej połowy, która zakończyła się bezbramkowym remisem. Graliśmy z polotem i animuszem, choć FC Złoty Wiek nie zamierzało odpuścić między innymi za sprawą Przybysza. Po przerwie jednak idealne dośrodkowanie kapitana naszej drużyny - Patryka Jackowicza wykorzystał będący od początku rundy w świetnej formie Kuba Skóra. W przerwie doszło do zmiany Patryka Chlipały na Adriana Stępnika, dzięki czemu ten drugi udał się na obronę i Kuba mógł wejść na pozycję napastnika i strzelić gola w debiucie! Po kilku minutach jedną z kontr, których było dość dużo wykorzystał Mateusz Szczypkowski. Piłka odbiła się jeszcze od nóg bramkarza i wpadła do bramki. Jednak gdy wydawało się, że spokojnie padną kolejne gole dla Jamaican Buffalo, Złoty Wiek strzelił kontaktową bramkę po błędzie Chlipały. Ale pełna rehabilitacja nastąpiła, gdy ni stąd, ni zowąd piłkarz ten wystrzelił jak z katapulty piłkę z odległości 35 metrów! Piłka przeleciała na bramkarzem przeciwników i wpadła mu prosto za kołnierz! Asystę przy tym golu zaliczył nasz świetny golkiper Alek Goroll-Kaszewski, zwany popularnie Krzaqiem. FC Złoty Wiek próbował jeszcze prowokować, jednak nie udało im się i mecz zakończył się jakże ładnie wyglądającym wynikiem 3:1!