Debiut drużyny - Hat-trick Manterysa!

Dziś o godzinie 11:15 Jamaican Buffalo podejmowali drużynę Toshiba Team w ramach meczu towarzyskiego...

Spotkanie rozegrane zostało w ramach zastępstwa naszej drużyny za przeciwników Toshiby, którzy w ostatniej chwili zrezygnowali z meczu. Początkowo przewagę miała drużyna Toshiby, co zaowocało dwoma trafieniami do bramki Patryka Chlipały. Potem kontakt złapał Mateusz Manterys, strzelając na 1:2. Jednak wynik brzmiał do przerwy 1:5. Po przerwie nasz gra znacznie się poprawiła w ataku, jednak w obronie wciąż było trochę chaosu. Samobója strzelił Piotr Kaczor, jednak prawdziwy popis dał Manterys, który ustrzelił hat-tricka - dobra skuteczność jak na debiut! Z niecierpliwością wyczekujemy więc debiutu w NLP, po przegranym 3:8 meczu z Toshibą jest wielka szansa na zwycięstwo z drużyną FC Złoty Wiek. Okupuje ona ostatnie miejsce w tabeli naszej ligi! BAWOŁY! AUUUU!